Spiritual Freelance

Piątkowy Opening Night dopełnił niezapomniany performance Spiritual Freelance, przygotowany przez projektantkę Violę Spiechowicz, wraz z szwajcarską wokalistką tybetańskiego pochodzenia – Dechen Shak- Dagsay oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki – Natalię Kukulską. Wyjątkowa muzyka, etniczne dodatki, gra świateł i wyjątkowa atmosfera, sprawiły, że ten występ stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Viola Śpiechowicz

Projektantka, która czerpie z tradycji i bogactwa różnych kultur, przełamując tym samym obowiązujące w modzie kanony. Od momentu powstania marki w 2006 roku projekty Violi Śpiechowicz, cieszą się niesłabnącą popularnością, a grono jej klientek sukcesywnie się powiększa.

Dechen Shak- Dagsay

Pochodząca z Tybetu artystka, która od 1963 roku mieszka wraz z rodziną w Szwajcarii. Zmiana otoczenia i wejście w zupełnie inny krąg kulturowy nie przeszkodziły jej jednak w kultywowaniu tybetańskich tradycji, które nadały kierunek jej całej twórczości.

Natalia Kukulska

Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją muzyczną pasję, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty. Nie boi się eksperymentów i nietypowych rozwiązań, dzięki czemu ciągle zaskakuje swoją twórczością.

Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!