Konkurs

Stwórz mini kolekcję inspirowaną Formułą 1

SPEED FASHION

Tworzysz autorską modę? Jesteś gotowy/a na gorący debiut i podbój rynku mody? Wybieg Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend czeka właśnie na Twoją kolekcję! 

Wygraj konkurs dla młodych projektantów i pokaż się na najbardziej prestiżowej imprezie roku! Zaprojektuj kolekcję inspirowaną Formułą 1 i weź udział w konkursie.

WFW2015_Plakat_konkurs

Zwycięzca pokaże swoją kolekcję na wybiegu podczas Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend! Adrenalina, emocje, zawrotna prędkość, silniki pracujące na najwyższych obrotach, ryzyko, odwaga, sława, szampan, wiwatujące tłumy – poczuj atmosferę najbardziej prestiżowych wyścigów świata! Wykorzystaj szansę i przełóż sportowe emocje na swoją kolekcję.

Zasady konkursu: Wyślij do nas zgłoszenie zawierające prezentację kolekcji zainspirowanej Formułą 1. Zgłoszenie powinno zawierać rysunki żurnalowe co najmniej 3 sylwetki.  Rysunki należy zapisać w formacie PDF. Prosimy też podać informację z jakich materiałów ma być wykonana kolekcja. Zgłoszenie prześlij w nieprzekraczalnym terminie od 23 stycznia do 31 marca  2015 roku, korzystając z formularza na tej stronie.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Nagroda: Pod koniec marca jury wybierze jednego zwycięzcę konkursu, który zaprezentuje swoją kolekcję podczas Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend w Soho Factory. Zwycięzca otrzyma też wsparcie przy produkcji kolekcji na pokaz.

JURY KONKURSU SPEED FASHION

ANNA MUCHA

jury1

Aktorka, jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiej popkultury, ikona stylu. Absolwentka nowojorskiej szkoły aktorskiej  Lee Strasberga. Ogromną popularność przyniosła jej rola Magdy w serialu „M jak Miłość”. Założycielka portalu dla rodziców mamadu.pl. Miłośniczka podróży, deserów, kolorowych kosmetyków  a przede wszystkim dobrych i szybkich samochodów.

GRAŻYNA OLBRYCH

jury3

Moda to ważna cześć jej życia, pracowała jako modelka, redaktorka tekstów modowych i stylistka, co dało początek karierze w prasie kobiecej – przez 5 lat redaktor naczelna Cosmopolitan, potem wprowadziła do Polski magazyn Glamour i kierowała nim przez 7 lat. Kolejnym etapem w jej karierze jest VU Mag, gdzie jest redaktor naczelną oraz dyrektorem lifestyle w Grupie Onet. Ponadto promuje polskich projektantów za granicą.

MARCIN RÓŻYC

jury6

Krytyk mody i kurator. Autor książki „Nowa moda polska”. Współpracuje z magazynami KMAG, „Viva!Moda” i weekend.gazeta.pl. Publikował również m.in. w „Elle”, „Przekroju” i „Wysokich Obcasach”. Kurator wystawy „Krzyk Mody” zainicjowanej przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Jest współtwórcą londyńskiego projektu „Warsaw Calling. Chrysalis”, który tworzy wraz z Polish Cultural Institute i British Fashion Council. W Instytucie Stosowanych nauk Społecznych UW prowadził autorskie zajęcia „Moda jako wyobrażenie i wyznacznik kulturowych przemian”.

NIELS KOWOLLIK

jury4

Prezes Mercedes-Benz Poland. Jest absolwentem Uniwersytetu w Lipsku/Saksonia, gdzie studiował dziennikarstwo i sport.  Karierę zawodową rozpoczął pod koniec lat 80. jako dziennikarz sportowy w radiu (Antenne Brandenburg i ORB Potsdam). Z marką Mercedes-Benz związany od ponad 20 lat. Przeszedł wszystkie szczeble kariery – od asystenta przez sprzedawcę samochodów osobowych po dyrektora sprzedaży salonu i serwisu, a w końcu prezesa przedstawicielstw Mercedesa w Magdeburgu i Kassel. Od 2012 kieruje firmą w Polsce. Jest pasjonatem sportów motorowych, uwielbia Formułę 1 i wyścigi motocyklowe (w których sam czasem bierze udział).

Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!