ASANDRI

Pierwszego dnia Warsaw Fashion Weekend, swój pokaz zaprezentowała m.in.:  marka ASANDRI, która od 2010 roku cieszy się dużą popularnością w Berlinie, Paryżu czy Nowym Jorku. Tworzona przez Alexandrę Pfister i Stefana Wiedmera dedykuje swój kunszt kobietom świadomym własnej wartości, siły, ceniących jakość, doskonałe rzemiosło i komfort noszenia.


Dwie dekady wypełnione wspólnymi poszukiwaniami inspiracji i trendów, zaowocowały parę lat temu stworzeniem marki wyjątkowej, skierowanej do kobiet świadomych siebie oraz siły, jaka w nich drzemie. Według projektantów, kobieta Asandri jest dzieckiem nowego ducha czasów-zwraca szczególną uwagę na jakość, doskonałe rzemiosło i komfort noszenia, jaki może dać ubranie. Właśnie dlatego to ostre i dokładne cięcia, krawiectwo na najwyższym poziomie oraz luksusowe materiały stanowią filar marki, a także czynią ją rozpoznawalną.

Projektanci są wierni swojej filozofii, co świetnie oddaje najnowsza kolekcja jesień-zima 2013/14. Tegorocznym motywem przewodnim jest zmysłowa elegancja, bazująca na charakterystycznej dla Asandri, stonowanej palecie kolorów i wyrafinowanym zastosowaniu naturalnych skór oraz futer. Kluczem do kolekcji jest pomysłowe łączenie faktur i tkanin w śmiałych zestawieniach-jedwabiu i dzianiny, z miękką skórą oraz futrami z lisa. Całość odzwierciedla nowe, wyrafinowane podejście do luksusu, które przyświeca marce od początku jej istnienia.

Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!