Świąteczna edycja Bilioneurobab!

Bilioneurobab Designer Sample Sale to wielkie polowanie na modę! W tym roku świąteczna edycja odbędzie się dwukrotnie: 2 i 16 grudnia 2012 w hotelu Marriott w Warszawie.

Sezonowa przedsprzedaż kolekcji projektantów mody, która elektryzuje wszystkie kobiety na świecie, czyli Bilioneurobab, to okazja do wyjątkowych zakupów, o których marzy każda nowoczesna i modna kobieta.

Jeżeli kochasz modę, jesteś innowatorką, która nie podąża za trendami tylko je wyznacza. Jeżeli kiedykolwiek marzyłaś o możliwości „zapolowania” na kolekcje przed sezonem i to po bajecznych cenach: nawet 50 – 70% niższych, to Bilioneurobab jest imprezą dla Ciebie.

Impreza Bilioneurobab w Warszawie jest zorganizowana dokładnie tak jak Designer Sample Sales w Nowym Yorku, Los Angeles czy San Francisco. Opierana jest również na wzorcach takich stolic mody jak: Londyn, Paryż, Tokyo, Mediolan.

BEB to impreza, na której ponad 50 projektantów mody, producentów akcesoriów i biżuterii wystawia najnowsze wzory sezonu.

Prestiżowy charakter imprezy wynika z faktu, że jest to event zamknięty, na którego zaproszenia otrzymują tylko członkowie Bilioneurobab. Uczestnictwo w imprezie jest możliwe jedynie za okazaniem zaproszenia.

Więcej informacji:
www.bilioneurobab.pl
Fan Page Bilioneurobab
Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!