Sorry Boys na Fashion Rock!

Wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend tradycyjnie uatrakcyjnił koncert młodych talentów polskiej sceny muzycznej pod hasłem Fashion Rock.

Fashion Rock to dodatkowa sekcja w harmonogramie Warsaw Fashion Weekend – pokazy mody połączone z koncertami.

Sorry Boys  zaśpiewali podczas pokazu młodych projektantów pod hasłem „Młodzi Młodym”

Warszawski zespół Sorry Boys, zadebiutował w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród słuchaczy i recenzentów. Już przed wydaniem debiutanckiego krążka grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2008 r. piosenka „Winter” znalazła się na kompilacji z cyklu Minimax, sygnowanej przez Piotra Kaczkowskiego. W tym samym roku zespół został wyłoniony przez brytyjskiego organizatora jako polski reprezentant na GBOB 2008, w którym wzięli udział muzycy z 30 krajów świata. Grupa zdobyła statuetkę „Best New Band Poland”. W 2009 r., decyzją kapituły PAM London, Sorry Boys otrzymał nagrodę „Największa Nadzieja 2009” w ramach PAM London Awards.

Zespół ma na swoim koncie dwie trasy promujące „Hard Working Classes”, obejmujące największe miasta w Polsce. Wystąpili również jako gość trasy m.in. Hey i Brodki oraz jako support I Blame Coco. Wyjątkowym wydarzeniem w biografii Sorry Boys jest koncert podczas pokazu kolekcji Macieja Zienia w Soho Factory w 2011 r., który był szeroko komentowany w branży modowej.

Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania drugiej płyty – premiera singla zaplanowana jest na jesień 2012.

Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!