Schaffashoes wspiera akcję Młodzi Młodym!

Schaffashoes wspiera akcję Młodzi Młodym!

Jedną z ciekawszych inicjatyw towarzyszących jesiennej edycji Warsaw Fashion Weekend, jest sesja zdjęciowa, pod hasłem Młodzi Młodym „Myślę, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym”, której celem jest promocja talentów młodego pokolenia – znakomitych projektantów i muzyków. Sesja zostało zrealizowana w Muzeum Narodowym i wzięli w niej udział m.in. Halina Mrożek, Monika Błażusiak, Joanna Startek, Jarosław Ewert, a po stronie muzyków, artyści tacy jak: Marina, Honey, Kari Amirian, Mrozu czy Łukasz Garlicki z Projektu Warszawiak.

Marka Schaffashoes jest znana nie tylko z silnej pozycji wśród dystrybutorów obuwia i tytułu eksperta w dziedzinie mody, ale w znacznej części z zaangażowania i wspierania ludzi z pasją, których życie kręci się, właśnie, wokół mody. Tym razem Schaffashoes zaangażowała się w projekt MM i umożliwiła tworzenie stylizacji korzystając z ponad 200 modeli butów!

Gorące podziękowania dla marki Schaffashoes za współpracę przy projekcie Młodzi Młodym, przy okazji Warsaw Fashion Weekend.

Efekty sesji sfotografowanej przez Magdalenę Ławniczak zostaną zaprezentowane podczas SWEDISH FASHION MIRACLE @ Warsaw Fashion Weekend Fashion Weekend.

Schaffashoes w Muzeum Narodowym:

Artykuły Galerie Magazyn Zapisz się!